Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Tempobet Şifremi Unuttum

Tempobet sitesini kullanma konusunda,  meydana getirdiğiniz hesaplarınız ile tempobet giriş işlemini yapma konusunda, kullanacağınız iki önemli bilgilerden bir tanesi şifre olacaktır. Herhangi bir sebeple yazdığınız ya da hafızaya aldığınız veya aklınızda tuttuğunuz şifrenizi unutmuş iseniz, tempobet şifremi unuttum olumsuzluğu karşısında, site ana sayfasını kullanmanız gerekecektir. Tempobet giriş işlemini yaptığınız ana sayfayı açmalısınız. Türkiye piyasasında şu an itibarıyla kullanabileceğiniz yeni giriş adresi 77tempobet olarak belirlenmiştir. Bu adres üzerinden giriş işlemini yapmalı ve her zaman kullandığınız giriş yazısı üzerine tıklamalısınız. Kullanıcı adı ve şifre panellerinin yazılacağı bölüm karşınıza gelecektir. Boş alanların hiçbirini doldurmadan, doğrudan altta bulunan şifremi unuttum yazısını tıklamalısınız. İşlem buradan gerçekleşecektir.

Tempobet Şifre Yenileme İşleminde Hangi Bilgiler Gerekli?

Şifrenizi unutmuş ve ana sayfa üzerinden yeni şifre belirleme işlemini yapmaya çalışıyor iseniz, hatırlamanız gereken bilgiler bulunmaktadır. Bu bölüm üzerinden şifre yenileme işleminin yapılabilmesi için, kullanıcı adı ve kayıt esnasında verilmiş olunan elektronik posta adresi hatırlanmalıdır. Boş alanlara kullanıcı adı yazılır, elektronik posta adresi yazılır, ileri tuşuna basılır ve şifre sıfırlama linki üye hesaplarına gönderilir.

Tempobet Şifre Sıfırlama Linki Gelmedi

Yukarıda bahsedilen bölüm üzerinden hareket etmiş, ilgili alanları doldurmuş ve site yönetimine göndermiş iseniz, vermiş olduğunuz elektronik posta adresine, şifre yenileme ya da diğer ismi ile şifre sıfırlama bilgisi gelecektir. Eğer elektronik posta adresine bir link gelmemiş ise, önce doğru adresi yazdığınızdan, kayıt esnasında vermiş olduğunuz adresi yazdığınızdan emin olmalısınız. Hala bu yönde bir cevap alamıyor iseniz, tempobet giriş işlemini yapabilir, elektronik posta üzerinden site yönetimine bir mail gönderebilirsiniz.

Tempobet Şifre Sıfırlama Kaç Kere Yapılır?

Herhangi bir şekilde tempobet şifremi unuttum olumsuzluğunun karşısında, bahsedildiği gibi ana giriş sayfası üzerinden şifremi unuttum yazısı aracılığı ile yeni şifre belirleme işlemini yapabilirsiniz. Bu konuda sizlerin karşısına 24 saat içerisinde 1 defa olacak şekilde, bir imkan çıkarıldığını göreceksiniz. Gün içerisinde sadece bir defa olacak şekilde şifre yenileme işlemi yapılmaktadır. İşlem yoğunluğu gibi bir gerekçeye istinaden, bu tip bir uygulamanın gündeme getirildiği görülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet