Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Üyelik İşlemlerinde Belge Gerekir mi?

Betist Üyelik İşlemlerinde Belge Gerekir mi?

Betist sitesinde yer alabilmeniz için, her defasında anlatıldığı gibi, üyelik işlemin yapılması zorunlu olacaktır. İsteyen herkes, istediği her gün ve her saat, betist giriş işlemini yapabilir. Siteyi, sitenin özelliklerini, hizmetlerini, kurallarını görebilir, okuyabilir, inceleyebilir, betist hakkında bilgi sahibi olabilir. Ancak betist ile çalışmak, betist ile para kazanmak istiyor iseniz, üyelik işlemini gerçekleştirmeniz yani kendinize yapacağınız başvuru ile birlikte bir hesap açmanız gerekecektir. Peki betist üyelik işlemlerinde belge gerekir mi? Bu siteye üye olma aşamasında üyelik başvuru formunu doldurup, gönderdikten sonra, herhangi bir şekilde belge talebi ile karşılaşmazsınız. Böyle bir uygulama bulunmamaktadır.

Betist Türkiye’den Üyelik İçin Belge Talep Ediyor mu?

Türkiye üzerinden betist sitesine, yasaklama kararlarına rağmen, üye olmanız mümkündür. Başvuru yapıp, üyeliğin onaylanmasını bekleyebilirsiniz. Betist Türkiye’den üyelik için belge talep ediyor mu? Türkiye’den başvuru yapılması ya da herhangi bir Avrupa ülkesinden ya da dünya genelinde herhangi bir ülkeden başvuru yapılması önemli değildir. Üyelik başvurusu yapan herkes için, aynı kural geçerlidir. Başvuru yapan şahıslardan üyeliğin onaylanması için bir olumsuzluk görülmemesi durumunda, belge talep edilmez.

Betist Üyelik İçin Neden Belge Talep Etmiyor?

Aslında bu sorunun yani betist üyelik için neden belge talep etmiyor? Sorusunun karşılığı üyelik başvuru formu üzerinde bulunmaktadır. Üyelik başvuru formu içerisinde onay bölümünde işaretlemeniz gereken bir kutu olduğu görülmektedir. Burada genel kullanım koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi taahhüt edersiniz. 18 yaşında ya da üzerinde bulunduğunuzu beyan edersiniz. Bu bölüm karşılıklı olarak okunmuş, anlaşılmış ve imzalanmış bir sözleşme olarak kabul edilmektedir ve buna istinaden, vermiş olduğunuz bilgiler doğru kabul edilmekte ve belge talep edilmemektedir.

Betist Üyelik İşleminde Belge Talep Etti

Yukarıda betist üyelik işlemlerinde belge gerekir mi? Sorusunun açık karşılığı verilmiştir. Siz başvuru yaptığınızda, betist üyelik işleminde belge talep etti şeklinde bir ifade gündeme getiriyor iseniz, kullandığınız ip adresi üzerinden, vermiş olduğunuz isim, soy isim üzerinden, vermiş olduğunuz ikametgah adresi üzerinden, vermiş olduğunuz cep telefon numarası ya da elektronik posta adresi üzerinden daha önce bir hesap açılma girişiminde bulunulduğu anlamı ortaya çıkacaktır. Bu yüzden müşteri hizmetleri tereddütlü bir durum görmüş ve ispatlayıcı nitelikteki belgeleri talep etme hakkını kullanmıştır.

 

Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 01:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet