Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olur mu

Betist sitesinde yer alan iletişim bölümünde, canlı destek hattı ve elektronik posta anlayışının geçerli olduğu görülecektir. Elbette SMS uygulaması, sosyal medya hesapları üzerinden de kullanıcılara gerekli duyuruların, bilgi akışının sağlandığı görülmektedir. Müşteri hizmetleri anlayışı, 7/24 sorunsuz hizmet anlayışında sizlerin karşısına çıkarılmıştır. Her türlü konuda, her türlü yardım talebinde karşınıza bir müşteri hizmetleri temsilcisinin çıktığını göreceksiniz. Eğer bölümleri kullanmak ve yardım talep etmek istiyor iseniz ya da çalışma prensipleri hakkında bilgi sahibi olmayı düşünüyor ve betist müşteri hizmetleri yardımcı olur mu? Sorusunun karşılığını arıyor iseniz, tüm bölümlerde sizleri dinleyen, anlayan, çözüm üreten temsilcilerin bulunduğunu yapacağınız denemeler ile de göreceksiniz.

Betist Canlı Destek

Müşteri hizmetleri anlayışının ilk bölümünü, popüler bölümünü, Türkçe dil seçeneği ile hizmet veren canlı destek hattı meydana getirmektedir. Üye olan şahısların yararlanacağı bir bölüm olarak karşınıza çıkarılmıştır. Görüşme yapabilmeniz için, kullanıcı adınız şeklindeki bölümü, adınız şeklindeki bölümü doldurmanız gerekmektedir. Bu bölüm içerisinde betist para yatırma ve çekme işlemleri, genel konular, promosyonlar şeklinde departman ayrımının yapıldığı görülmektedir. Her gün ve her saat iletişim kurabilir, yardım taleplerini gündeme getirebilir, sistem ya da site hakkında bilgi elde edebilir, güncel hesap numaralarını ve benzer tüm işlemleri bölüm üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu bölümün kuruluş amacı, yalnızca üye olan şahıslara kesintisiz hizmet verilmesidir.

Betist Elektronik Posta Adresi

Betist sitesi müşteri hizmetleri uygulamasında, destek@betist.com  olarak belirlenmiş elektronik posta adresi uygulamasını da devreye almıştır. Bu bölüm içerisinde de 7/24 hizmet verildiği görülmektedir. Her zaman üye ile ilgilenen, hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayan bir bölüm olarak dikkat çekmektedir ve Türkçe dil seçeneğinde hizmet alınması mümkündür.

Betist Müşteri Hizmetleri Geri Dönüş Süresi

Betist müşteri hizmetleri yardımcı oluyor mu? Sorusunun üyelere geri dönüş süresi açısından da bir cevabı bulunmaktadır. Canlı destek hattını açıp, boş bölümleri doldurup, departman seçimini gerçekleştirir ve görüşmeye başla butonuna basar iseniz, canlı sohbet özelliğinde müşteri temsilcisi ile görüşme süresinin, maksimum 30 saniye olduğunu göreceksiniz. Elektronik posta üzerinden müşteri hizmetlerine ulaştığınızda, gönderdiğiniz bir elektronik posta iletisine geri dönüş süresinin, en fazla 60 dakika olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet