Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Tempobet Ödeme Adımları Nelerdir

Tempobet sitesinden ödeme almak istiyor iseniz, belirli işlem basamakları dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Peki tempobet ödeme adımları nelerdir? Her şeyden önce, açmış olduğunuz hesap bilgileri ile tempobet giriş işlemini gerçekleştirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile yeni giriş adresi üzerinden siteyi, sitenin ana sayfasını açmalısınız.

Tempobet Nasıl Ödeme Alınır?

Para kazandığınızı gördüğünüz andan itibaren, ödeme alabilmeniz için, yazının giriş bölümünde anlatıldığı gibi yeni giriş adresi ile önce hesabınızı açmalısınız. Hesabın bölümünün içerisinde para çek şeklinde bir yazı, bir ifade olduğunu göreceksiniz. Ödeme adımları bu bölüm üzerinden başlamaktadır. Seçim işlemini gerçekleştirdiğinizde, öncelikli olarak karşınıza kullanabileceğiniz para çekme yöntemleri çıkacaktır. Kendi adınıza ve soyadınıza kayıtlı olan veya meydana getirdiğiniz sanal cüzdan ya da ön ödemeli kartlardan herhangi bir tanesini tercih etmelisiniz. Tercih işlemini gerçekleştirdiğiniz anda, karşınıza sitede ya da genel kurallarda para çekme talep formu olarak isimlendirilen bir belge çıkacaktır. Boş alanların yer aldığını göreceksiniz. Buraya kullandığınız sisteme ait hesap numarasını, kart numarasını ya da cüzdan numarasını yazmalısınız. Bir defa yazmanız ve sistem içerisinde kayıt altına almanız yeterlidir.

Tempobet Para Çekme Talep Formu Nasıl Doldurulur?

Para çekme talep formunda öncelik, her zaman kendi adınıza ait olan hesapların ya da cüzdanların veya kartların kullanılmasıdır. Boş alanlarda hesap numarası, kart numarası gibi bilgilerin yazılacağı bölümlerin olduğunu göreceksiniz. Doğru, okunaklı, yanlış olmayan bir şekilde, eksik bırakmayacak şekilde hesap numarasını girmelisiniz. Alt kısmında bulunan miktar bölümüne, en düşük ya da en yüksek tempobet para çekme miktarını yazmalısınız. Onay vermeden önce mutlaka girdiğiniz her bilgiyi kontrol etmeli, doğruluğundan emin olmalısınız.

Tempobet Ödeme İşlemi Nasıl Tamamlanır?

Tempobet ödeme adımları nelerdir? Sorusunda öncelik, tempobet giriş işlemi arkasından para çekme talep formunun açılması ve hemen arkasından bilgilerin girilip, işleme onay verilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Bütün bilgileri girip, onay verdiğiniz andan itibaren, yapmanız gereken tek işlem hesabınızı yani vermiş olduğunuz talimatta geçerli olan kişisel hesabınızı kontrol etmek olacaktır. Ortalama 5 dakika ile 15 dakika aralığında transfer sonuçlanacak ve vermiş olduğunuz talimat gerçeğe dönüşüp, tempobet sitesinden kazandığınız para hesabınıza geçirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet