Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist’e En Az Kaç Para Yatırılır?

Betist’e En Az Kaç Para Yatırılır?

Herhangi bir seçenek üzerinden betist sitesinde açmış olduğunuz hesaplara, para transfer işlemini gerçekleştirecek iseniz, her sistem için belirlenmiş en düşük para yatırma miktarlarına dikkat etmeniz gerekecektir. Betist sitesi finansal departmanı bu konuda gerekli açıklamayı, hakkımızda bölümü içerisinde yer alan para yatır bölümünde de yapmış durumda bulunmaktadır. Peki hangi sistem ile ne kadar para, en düşük değerde para yatırma mümkündür? Betist’e en az kaç para yatırılır? Bu yazının devamında sistemleri ve sistemin karşısında belirtilmiş minimum para yatırma miktarlarını göreceksiniz.

Betist En Düşük Yatırım Miktarları

Belirlemenin şu şekilde yapıldığı görülmektedir. Havale ile en düşük yatırım miktarı 100 Türk Lirasıdır. Cepbank ile en düşük yatırım miktarı 100 Türk Lirasıdır. Hızlı havale ile en düşük yatırım miktarı 100 Türk Lirasıdır. Ecopayz ile en düşük yatırım miktarı 100 Türk Lirasıdır. Astropay ile en düşük yatırım miktarı 25 Dolardır. Paykasa ile en düşük yatırım miktarı 10 Euro’dur.

Betist Minimum Yatırım Miktarı Uygulanmadığında Ne Olur?

Yukarıda bahsedilen parasal değerlerin altında transfer işlemini, herhangi bir seçenek ile yapmayı deneyebilirsiniz. Ancak gerçekleştirmeye çalıştığınız işlemin sonuçlanmadığını göreceksiniz. Yatırmaya çalıştığınız minimum değerlerin altında transfer etmeye çalıştığınız para, betist sitesi hesabında görülmeyecektir. Peki para ne olacaktır? Çıkan kaynağa geri gelecektir yani transfer süreci tamamlanmış olacaktır. Havale ya da cepbank ya da diğer sistemler ile yapılan transfere, betist sitesi tarafından onay verilmeyecek ve para çıkan sistem içerisine geri gelecektir.

Betist En Düşük Yatırıma Promosyon Veriyor mu?

Betist’e en az kaç para yatırılır? Bu sorunun cevabı, sistem ve sistemlerin karşılığında belirtilmiş parasal değerler ile yukarıda yazı içeriğinde açıklanmış durumda bulunmaktadır. Peki bu miktarlarda yani en düşük yatırım miktarlarında transfer işlemi gerçekleştiğinde, promosyon alınması mümkün müdür? Promosyonların, yatırım promosyonlarının en düşük para yatırma miktarları ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Herhangi bir sistem ile para yatırma işlemini yapacak iseniz ve karşılığında promosyon talep etmeyi düşünüyor iseniz, önce betist giriş işlemini yapmalı, promosyonlar bölümüne gitmeli, promosyon detayları içerisinde yer alan yatırmanız gereken en düşük para miktarını öğrenmelisiniz.

 

Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 01:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet