Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Üyelik Nasıl İptal Edilir

Betist markası ile çalışanlar, istekleri doğrultusunda hesap açma, hesap kapama, üyelik iptal işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bu konuda inisiyatif hem üyelerde, hem site yönetiminde bulunmaktadır. Eğer betist üyelik nasıl iptal edilir? Sorusunu kendi açınızdan gündeme getiriyor iseniz, küçük bir başvuru ile müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığı ile yapacağınız görüşmeler neticesinde, bu işlemi gerçekleştireceğinizi de bilmelisiniz. Eğer site yönetimi açısından bu soruyu gündeme getiriyor iseniz, genel kuralları dikkatli şekilde okumalı, hesap kapama işlemleri konusundaki açıklamaları dikkate almalısınız.

Betist Üyeliği İptal İşlemi

Betist markası ile çalışıyor iseniz, bu marka ile çalışmaya ara verme ya da son vermeyi düşünüyor iseniz, bu konuda bir hakkınız bulunmaktadır. Hesap açma konusunda inisiyatif sizde olduğu gibi, hesap kapama ya da üyelik iptal işlemleri konusunda da inisiyatif tamamen siz de bulunmaktadır. Betist üyeliği iptal işlemi konusunda karar vermeniz durumunda, hesabım menüsüne ulaşabilir, üyelik iptal seçeneğini tercih edebilirsiniz. Eğer hesabınızla ilgili yapılması gereken finansal hesaplar bulunuyor ise ve görmüş olduğunuz ekranlarda bir yanlışlık olduğunu düşünüyor iseniz, bu durumda canlı destek hattı bağlantı penceresini kullanmanız ya da destekbetist elektronik posta adresini kullanmanız gerekecektir. Başvuru yapıp hesapların incelenmesini ve bulunan miktarların tarafınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Betist Üyelik İptali Yapılınca Paralar Ne Oluyor?

Betist sitesinde üyeliğinizi istediğiniz zaman ve hiçbir mazeret belirtmeden iptal etme hakkına sahipsiniz. Eğer üyeliğinizi iptal edecek iseniz ve betist üyelik iptali yapılınca paralar ne oluyor? Diyor iseniz, başvuru kaynağının ve iptal işleminin canlı destek bağlantı penceresi olduğunu ya da destekbetist elektronik posta adresi olduğunu bilmelisiniz. Yapacağınız başvurunun hemen ardından, hesaplar üzerinde inceleme yapılır ve bir alacağınız bulunuyor ise, tarafınıza müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından yazılı olarak iletilir. Karşılıklı mutabakatın sağlanmasından sonra, adınıza kayıtlı hesaplara bu miktar transfer edilir.

Betist Üyelik İptali Tekrar Açılır mı?

Betist sitesinde üyelik iptal işlemini gerçekleştirmiş iseniz, aynı üyeliği yeniden kullanmayı düşünüyor iseniz, yeni bir hesap açmanız gerekecektir. Betist üyelik iptali tekrar açılır mı? Tek taraflı olarak üyeliği iptal ettikten, sistem üzerinden bilgilerinizi sildirdikten sonra, aynı siteyi kullanmaya karar verirseniz tekrar üyelik kayıt formunu açmanız ve yeni bir hesap meydana getirmeniz gerekecektir.

Güncelleme: 4 Şubat 2018 — 18:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet