Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Üyelik İptali

Betist Üyelik İptali

Betist, gerçek kişilikler ve yetişkinler tarafından kullanılan, resmi anlamda onaylanmış bir hizmet ürünü, yasal olarak çalışan bir hizmet ürünü olarak karşınıza çıkmıştır. Türkiye pazarında yabancı bir site olarak görüldüğü, kabul edildiği ve hakkında zaman zaman yaptırımların yani kapatılma gibi yaptırımların uygulandığı görülmektedir. Gerçek hizmet anlayışında yer alabilmeniz için, üyelik işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Üyelik açma, hesap açma konusunda inisiyatif, tercihte bulunacak şahıslardır. Aynı zamanda betist üyelik iptali konusunda da kullanıcılara tanınmış haklar bulunmaktadır. Bunun yanında elbette betist sitesi de belirli şartlar dahilinde üyelik iptal işlemi yapabilmektedir.

Betist Üyeliğimi İptal Etme Hakkım Var mı?

İstediğiniz zaman hesap açma hakkına, şansına sahipsiniz. Türkiye’ de olmanız da önemli değildir. Açmış olduğunuz hesabınızı kullanmaktan vazgeçer iseniz, istediğiniz zaman üyelik iptal işlemini bireysel olarak yapma hakkına  sahip olacaksınız. Müşteri hizmetleri ile canlı destek üzerinden, müşteri hizmetleri ile elektronik posta üzerinden görüşmeniz, üyelik iptal işlemini yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Betist Üyeliği İptal Edince Bilgi Ve Belgelerimi Silecek mi?

Yapacağız başvuru ile birlikte, üyelik iptal işlemi gerçekleştiği anda, betist sitesi ile olan ilişkiniz tamamen kesilecektir. Üye olma aşamasında ya da herhangi bir aşamada vermiş olduğunuz bütün bilgiler, sistem içerisinden kalıcı olarak silinecektir. Göndermiş iseniz, site müşteri hizmetlerine ilettiğiniz tüm belgeler, sistem içerisinden kalıcı olarak silinecektir. Tam anlamı ile betist sitesi ile ilişiğiniz kesilecektir. Hiçbir bağlantı hiçbir şekilde kurulmayacaktır.

Betist Üyelik İptalinde Ödeme Alacak mıyım?

Betist üyelik iptali gündeme geldiğinde, elbette ki ödemeleri kuruşu kuruşuna, hiçbir şekilde alacağınız kalmayacak şekilde hesabınızda göreceksiniz. Yatırdığınız paralar ne olur ise olsun, hesabınıza transfer edilir. Siz başvuru yapıp, üyelik iptali gündeme gelmiş ise, kural dışı bir hareket bulunulmuyor ise, hem yatırdığınız paralar, hem kazandığınız paralar, hem aldığınız ve çevrim işlemini yapıp, çekilebilir hale dönüştürülen promosyonlar, tarafınıza iade edilecektir. Kural dışı hareket nedeni ile müşteri hizmetleri tarafından gerekçe verilmek suretiyle üyelik iptali yapılması durumunda, yatırdığınız paralar yine kuruşu kuruşuna tarafınıza ödenir. Kendinizi haklı gösterecek belgeleri göndermez iseniz, haksız yere elde ettiğiniz düşünülen kazançlar konusunda, yaptırım kararı ile karşılaşabilirsiniz.

 

Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 01:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet