Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Para Çekme Şikayetleri

Betist sitesinde para kazandığınız, en az 1 defa para kazandığınız an, elde etmiş olduğunuz kazançlar hakkında hızlı bir şekilde para çekme talimatı verebilir ve hızlı bir şekilde paraların vermiş olduğunuz talimata istinaden hesaba geçirildiğini görürsünüz. Betist para çekme şikayetleri üzerinde inceleme yaptığınızda, kullanıcıların bilgi eksikliği nedeni ile yanlış işlem yaptığı, hatalı para çekme talimatı verdiği gibi sonuçlar ile karşılaşacaksınız. Bu yazı sorunsuz bir şekilde para çekme işlemini yapabilmeniz için, dikkat etmeniz gereken konular hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Betist Para Çekme Kuralları

Sorun yaşamadan işlem yapmak ve kazandığınız paraları geri almak istiyor iseniz, basit bir şekilde sıralanmış betist para çekme kuralları ile hareket etmeniz gerekecektir. Para yatıracak, kullanacak ve betist online hizmetlerinin bir yada birden fazlasından, en az 1 defa para kazanacaksınız. Para çekme talep formuna doğru ve sizin adınız ve soyadınıza ait hesap numaralarını girecek, para çekme talep formunu doğru bir şekilde dolduracaksınız. En düşük para çekme miktarına dikkat edecek ve bu doğrultuda talimat verecek, günlük en yüksek para çekme miktarına dikkat edecek ve bu doğrultuda talimat vereceksiniz. 2 defa, günde 2 defa para çekme talimatı vermek istiyor iseniz, her iki işlem arasında en az 2 saat işlem süresinin geçmesini bekleyeceksiniz. Bu şartları gerçekleştiriyor iseniz, sorun yaşamadığınızı göreceksiniz.

Betist Para Çekme Miktarları Ve Süresi

Miktarlara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Betist para çekme miktarları ve süresi anlayışında, şu tip uygulamaların bulunduğunu bilmelisiniz. En düşük para çekme miktarı 100 Türk Lirası olacaktır. 1 gün içerisinde en yüksek para çekme miktarı 25.000 Türk Lirası olacaktır. Para çekme talep formuna bunların dışında miktar yazar iseniz, finansal departman dikkate almaz. Para çekme işlem süresine baktığınızda ise, sürenin maksimum 30 dakika civarında bulunduğunu bilmelisiniz.

Betist Zamanında Ödeme Yapmadı

Betist para çekme şikayetleri içerisinde, 30 dakika işlem süresinin geçildiğine dair ifadeler görülmektedir. Betist zamanında ödeme yapmadı 30 dakika işlem süresinin geçildiğini ifade etmektedir. Bir problem yaşamış, kural dışı hareket gündeme getirilmiş ise, yukarıda bahsedilen kuralların dışında talimat verilmiş ise, elbette süre uzayacaktır. Her şey normal yapılmış ve süre uzamış ise, bu durumda yapılacak olan şey, müşteri hizmetleri ile canlı destek ile görüşmek ve problemi ortadan kaldırmak olacaktır.

Güncelleme: 25 Mart 2020 — 04:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet