Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Kullanıcı Şifresini Değiştirebilir miyim?

Betist Kullanıcı Şifresini Değiştirebilir miyim?

Betist sitesinde giriş amacı ile meydana getirdiğiniz şifrenizi, istediğiniz zaman değiştirme şansına sahip olacaksınız. Betist kullanıcı şifresini değiştirebilir miyim? Hesabım bölümü üzerinden hareket etmek suretiyle, istediğiniz gün, istediğiniz saat ve istediğiniz sayıda şifre değişiklik işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Nasıl yapacaksınız? Hangi bölüm üzerinden hareket etmek suretiyle kendinize yeni bir şifre meydana getireceksiniz. Yazı bu konuda sizlere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Betist Giriş Şifresi Nereden Değiştirilir?

Betist giriş işlemlerinde kullanmış olduğunuz şifrenizi değiştirmeyi düşünüyor iseniz, yeni giriş adresi ile betist sitesini açacak, kullanıcı adı ve şifrenizi yazacak, giriş işlemini yapacak ve hesabınızı ekranlara getireceksiniz. Hesap profili içerisinde şifre şeklinde bir bölüm olduğunu tespit edeceksiniz. Buradan yapacağınız seçim işlemi ile birlikte, şifre değiştirme penceresi karşınıza gelecektir. Önce eski şifrenizi yani değiştirmek istediğiniz şifrenizi yazacaksınız. Altta bulunan kutuya yeni şifreyi yazacak, diğer kutuya yeni şifreyi tekrar yazacak ve onay vereceksiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Betist Kullanıcı Şifresi Kaç Kere Değiştirilir?

Kişisel güvenlik uygulamaları dahilinde giriş şifresini periyodik aralıklar ile değiştirmeniz, zaten sizlere tavsiye edilmektedir. Peki kaç kere bu işlemi yapabilirsiniz? Herhangi bir gün ve günün herhangi bir saatinde istediğiniz kadar şifre değişiklik işlemini yapabilirsiniz. Hesabım bölümü üzerinden yapılacak şifre değişiklik işlemleri, kişisel işlemler, bireysel kullanıcı işlemleri dahilinde bulunmaktadır. Bu konuda site yönetimi tarafından getirilmiş herhangi bir sınırlama yoktur.

Betist Giriş Şifremi Unutursam Ne Yapacağım?

Betist kullanıcı şifresini değiştirebilir miyim? İfadesinin nasıl yapılacağı, kaç kere yapılacağı yukarıda anlatılmıştır. Peki şifrenizi unutursanız ne yapacaksınız? Bu durumda yine betist sitesinin ana sayfasını kullanacaksınız. Giriş yap bölümünde sizlerin karşınıza, şifremi unuttum şeklinde Türkçe bir yazı çıkarıldığını göreceksiniz. Bu yazı üzerinden seçim işlemini yaptığınızda, elektronik posta adresinizi yazacağınız bir bölüm karşınıza gelecektir. Elektronik posta adresinizi yazacak ve gönder butonuna basacaksınız. Müşteri hizmetleri talebi alacak ve yazılan elektronik posta adresine şifre sıfırlama linki gönderecektir. Yönergeler dahilinde hareket edip, yeni bir şifre belirleyecek ve betist giriş işlemini yapacaksınız. Bu işlemi 1 gün içerisinde, sadece 1 defa yapma hakkınız bulunmaktadır.

 

Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 02:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet