Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Hesap Kapama

Betist sitesini kullanmak için yapmanız gereken ilk işlem, hesap açma işlemi olacaktır. Hesap açma, sizin isminiz ve soy isminiz ile adresinize ip adresinize tanımlı bir kullanıcı hesabının meydana getirilmesidir. Bu bilgiler kapsamında açmış olduğunuz hesabı, betist hesap kapama işlemi ile istediğiniz anda sonlandırma hakkınız bulunmaktadır. Hesap kapama işlemi, kullandığınız sitenin üyelik bilgilerini sonlandırma ve sistemden sildirme anlamına gelmektedir.

Betist Hesap Kapama Çok Kolay

Betist sitesinde bir hesap açmış iseniz, herhangi bir gerekçe belirtmeden, site hesabınızı kapatmak istiyor iseniz, anında bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Betist hesap kapama çok kolay. Yalnızca hesabım menüsüne girmeniz ve hesabı kapat butonu üzerinden hareket etmeniz yeterli olacaktır. Eğer, hesabınızın içerisinde, hesaplanması gereken maddi değerler bulunuyor ise, bu durumda müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisine canlı destek hattı aracılığı ile ulaşmanız ya da destekbetist elektronik posta aracılığı ile ulaşarak, size geri dönüş sağlanmasını talep etmeniz mümkündür.

Betist Hesap Kapamada Paralar Ne Olur?

Betist sitesinde bulunan bir hesabınızı, kendi isteğiniz doğrultusunda kapatabilirsiniz. Bilgilerinizin sistemden silinmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi kendi hesabınız menüsü üzerinden hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür. Ancak, hesap içerisinde para bulunuyor ise ve yapmış olduğunuz hesaplamalar ile anapara üzerinde bulunan hesaplamalar arasında fark olduğunu düşünüyor iseniz, bunun sonucunda, betist hesap kapama da paralar ne olur? Sorusunu gündeme getiriyor iseniz, müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme hakkınızı kullanmalısınız. Gerekli incelemelerin detaylı bir şekilde yapılacağını sizler de görebilirsiniz. Önce anaparanız belirlenecek, daha sonra kazanç elde etmiş iseniz kazanç miktarınıza bakılacaktır. Eğer, parasal değere sahip bir bonus hesabınıza aktarılmış ise, çevrim işlemi bulunuyor ise ve siz bu işlemi de gerçekleştirmiş iseniz, hem ana paranız, hem elde etmiş iseniz kazancınız, hem de çevrim işlemini tamamladığınız bonusun parasal değeri sizlere gönderilecektir.

Betist Hesap Kapama Da Gönderilen Belgeler Ne Oluyor?

Betist sitesi hesap doğrulama işlemleri esnasında sizlerden belge talep etme hakkını saklı tutmaktadır. Bu belgeleri gönderdikten sonra, betist hesap kapama işlemini yapıyor iseniz ve betist hesap kapama da gönderilen belgeler ne oluyor? Diyor iseniz bu tip belgelerinde sistem üzerinden silindiğini bilmelisiniz. Göndermiş olduğunuz herhangi bir belgenin site yönetimi tarafından reklam amaçlı olarak kullanılması, size ait bir belgenin, başka bir kişi, kuruluş şirket ya da site ile paylaşılması gibi bir durum ortaya çıkmayacaktır. Bu konuda betist markasının sorumluluğu bulunmakta olup, yasal sorumluluk olarak ifade edilmesi mümkündür ve bu sorumluluk, sitenin gizlilik politikası içerisinde net bir şekilde açıklanmıştır.

Güncelleme: 4 Şubat 2018 — 19:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet