Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Hangi Bankalar İle Çalışıyor?

Betist Hangi Bankalar İle Çalışıyor?

Betist sitesinde finansal hareketleri yönetebileceğiniz seçenekler arasında yani para yatırma ve para çekme seçenekleri arasında, bankacılık işlemleri de bulunmaktadır. Türkiye’de yaşayan şahısların, kullanıcıların, Türkiye’de kurulmuş bankalar üzerinden, betist sitesi hesaplarına para transfer etmesi veya kendi hesaplarına betist sitesinden ödeme alması mümkün olacaktır. Bu durumda betist hangi bankalar ile çalışıyor? Şeklinde bir sorunun karşılığını görmeye çalışabilirsiniz. Betist sitesi Türkiye’de ticari faaliyetlerine devam eden bankaların hemen hemen tamamı ile çalışmaktadır.

Betist Çalışılan Banka Bilgileri

Bu konuda detaylı bilgileri canlı destek hattı üzerinden almanız daha sağlıklı olacaktır. Her para yatırma işleminden önce tavsiye edilen uygulama, mutlaka canlı destek ile görüşmeniz, çalışılan banka bilgileri ile birlikte bu bankalara ait hesap numaralarını öğrenmeniz olacaktır. Şu an itibarı ile yapılan güncellemeden sonra, betist sitesinin Akbank ile çalıştığı, İş Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Halkbank, Finansbank ile çalıştığı, Garanti Bankası ile ve TEB ile çalıştığı görülebilmektedir.

Betist Bankacılık İşlemleri Nelerdir?

Yukarıda ismi sayılmış bankalar üzerinden yapabileceğiniz bankacılık işlemleri, standart seçeneklerden meydana gelmektedir. Bu bankada bulunan hesaplarınız üzerinden havale yöntemini kullanabilirsiniz, EFT yöntemini kullanabilirsiniz, cepbank yöntemini kullanabilirsiniz, karekod yöntemini kullanabilirsiniz, bankalardan temin etmiş olduğunuz kredi kartı yöntemini kullanabilirsiniz. Tüm sistemler kullanıma açık vaziyette bulunmaktadır. Sadece kendi adınıza ve soyadınıza ait hesaplar ya da kartlar anlayışının geçerli olduğunu unutmamalısınız.

Betist İle Aynı Bankada Hesabım Yok

Betist hangi bankalar ile çalışıyor? Araştırmasının karşılığında, yukarıdaki sonuçlar ile karşılaşacaksınız. Müşteri hizmetlerinden bilgi almanız, güncel banka seçeneklerini öğrenmeniz de mümkün olacaktır. Eğer yaptığınız araştırmada, betist sitesinin çalıştığı bankalarda hesabınızın olmadığını görüyor iseniz, bu siteye banka hesabınız üzerinden para yatırma ya da banka hesabınıza para çekme işlemini yapamayacağınızı düşünmelisiniz. Sizler için değişen nedir? Havale ile para yatırma yerine EFT ile para yatırma, havale ile para çekme yerine EFT ile para çekme seçeneğini kullanacaksınız. Cepbank yöntemini, karekod yöntemini yine ve kredi kartı yöntemini kullanmanız yine mümkün olacaktır. Sistem değişikliğine gidiyor olmanız, havale yerine EFT sistemini tercih etmeniz, komisyon ödeyeceğiniz anlamına gelmemektedir.

 

Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 02:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet