Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Canlı Desteğe Ulaşamıyorum

Betist Canlı Desteğe Ulaşamıyorum

Betist sitesinin, üye olan şahıslar ile iletişim kurma konusunda tercih ettiği ya da kullanıma açtığı seçeneklere baktığımızda, canlı destek hattının, aktif olarak kullanılan bir canlı destek hattının bulunduğunu göreceksiniz. Temel çalışma prensibi, her gün ve her saat üyelerin karşılanmasıdır. Ancak, herhangi bir gün ve herhangi bir saatte, betist canlı desteğe ulaşamıyorum şeklinde bir olumsuzluk gündeme getiriliyor ise, büyük ihtimalle teknik bir problem yaşanmaktadır. Birkaç dakika beklemeniz ile birlikte, çevrim dışı olduğunu gördüğünüz canlı destek bölümünün, tekrar aktif hale geldiğini göreceksiniz.

Betist Canlı Destek Çalışmıyor

Siteye giriş işlemini yaptığınızda, müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda canlı desteği tercih ettiğinizde, çevrim dışı olduğunu görüyor iseniz, yazının giriş bölümünde anlatıldığı gibi bir teknik problem vardır. Birkaç dakika beklediğinizde, canlı destek tekrar çevrim içi olacaktır. Ancak, beklemenize rağmen canlı destek çevrim içi olmuyor, yani çalışmıyor ise ve müşteri hizmetlerine ulaşmanız zorunlu ise, bu durumda sitenin diğer iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz. Elektronik posta üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkün olacaktır.

Betist Canlı Destek Ulaşılamıyor Ne Yapacağım?

Canlı destek ile görüşme imkanı sağlayamamış iseniz, teknik bir problem ile karşılaşmış iseniz, hemen alternatif iletişim seçeneklerine başvurabilirsiniz. İletişim için kullanabileceğiniz adres, elektronik posta adresi, destek@betist.com orijinal elektronik posta adresi olacaktır. Buraya göndereceğiniz elektronik posta iletilerine, maksimum 60 dakika içerisinde, işlem yoğunluğu dahil olsa bile en fazla 60 dakika içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

Betist Canlı Destek Çalışmıyor Nasıl Promosyon Talep Edeceğim?

Betist canlı desteğe ulaşamıyorum ifadesini, yaptığınız işlem ile birlikte alacağınız promosyon ya da alma hakkını elde ettiğiniz promosyon açısından gündeme getiriyor olabilirsiniz. Teknik bir hata nedeni ile canlı destek bölümünün çevrim dışı olması, promosyon hakkının ortadan kalkacağı anlamına gelmez. Canlı destek bölümü çevrim dışı ise, yaptığınız işlem ile ilgili promosyon alabilmeniz için, elektronik posta servisini kullanabilirsiniz. Hemen destek@betist.com şeklinde hazırlanmış elektronik posta adresine bir bildirim gönderebilir, yaptığınız işlemi anlatabilir, canlı destek bölümünün çalışmadığını ifade edebilir ve hak ettiğiniz promosyonu talep edebilirsiniz. Tıpkı canlı destek uygulamasında olduğu gibi, müşteri hizmetleri inceleme yapacak ve hak ettiğiniz promosyonu tarafınıza gönderecektir.

 

Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 02:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet