Google Play Markette Ücretsiz! YÜKLE
Tipobet'e Git!

Betist Belge İstiyor mu

Betist sitesi belge talepleri konusunda net bir tavır izlemektedir. Site olumsuzluk ile karşılaşılmaması durumunda, belge talebimi gündeme getirmemekte, normal hizmet akışını sürdürmektedir. Betist belge istiyor mu? Sitenin kayıt formunu açarsanız, bilgileri girerseniz, kendinize bir hesap meydana getirirseniz, vermiş olduğunuz bilgiler eşliğinde siteyi kullanır ve hizmetleri online olarak almaya başlarsınız. Bu aşamalarda herhangi bir kural dışı harekette bulunmadığınız, hile yapmadığınız, avantaj elde etmeye çalışmadığınız ve yasal yaş sınırını sağladığınız sürece, herhangi bir belge talebi ile karşılaşmazsınız. Ancak site yönetiminin belge talep hakkını kendisinde saklı tuttuğunu da bilmeniz gerekmektedir.

Betist Belge Talepleri

Betist sitesi hesap doğrulama işlemleri kapsamında, bu ifadenin altında üyelerinden belge talep etme hakkına sahiptir. Betist belge talepleri konusundaki hakkını, sitenin genel kullanım kuralları içerisinde de net bir şekilde açıklamıştır. Bu ifadenin gündeme getirilmesinin sebebi, sitenin güvenlik politikasının ön plana çıkarılması, üyelere eşit bir şekilde adil olarak hizmet sunulmasının sağlanmasıdır. Betist sizlerden bir belge talep ediyor ise, bu talebin karşılığında sizleri zora sokacak uygulamaların değil, güvenlik amacı ile devreye sokulan tedbirlerin olunduğunu bilmelisiniz.

Betist Sitesinin Talep Ettiği Belgeler

Betist markası ile çalışmaya başladıktan sonra, hesap doğrulama işlemi ile karşılaşır iseniz, sizlerden standart belgeler talep edilecektir. Betist sitesinin talep ettiği belgeler konusunda bir araştırma yapıldığında, hesap açma işlemlerine, tek hesap uygulamasına yönelik belgelerin, finansal işlemlere yönelik belgelerin ve yasal yaş uygulamasına yönelik belgelerin yer aldığı görülecektir. Talep edilen belgelerin çeşitlerini öğrenmeye çalışıyor iseniz, adınıza kayıtlı isim, soy isim, adres bilgilerinin görüldüğü, su ya da elektrik veya doğalgaz ya da telefon faturası, ikametgah belgesi şeklinde bir talep ile karşılaşabilir ve ihtiyacı giderebilirsiniz. Yaş sınırı uygulaması için ise, ehliyetinizi ya da pasaportunuzu veya sürücü belgesini ispatlayıcı nitelikteki belge olarak kullanmanız mümkündür. Finansal işlemler konusunda da tahmin edileceği üzere, okunaklı bir şekilde kart ekstresinin, banka hesap cüzdanının, dekontun gösterilmesi gibi bir uygulamanın devreye alınması mümkündür.

Betist Belge Talebi Gönderim Adresi

Site yönetimi tarafından sizlerin karşısına hesap doğrulama ve benzeri bir işlem nedeniyle belge talebi çıkarılmış ise, talep edilen belgeleri göndereceğiniz adres, elektronik posta adresi olacaktır. Bu konuda destekbetist elektronik posta adresi ile çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Güncelleme: 4 Şubat 2018 — 19:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile bahis yap ve kazanmaya başla.
Betist2 © 2016
TipobetTipobetTipobetTipobetTipobetTipobetBetebetSafirbetBetmatikTipobet